Coolifting

revolučné omladenie tváre s CO2 a kyselinou hyaluronovou

Coolifting je prevratné patentované omladenie tváre jedinečným prístrojom - CO2 pištoľou, ktoré viditeľne omladzuje tvár a krk prevratnou metódou s využitím vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej a oxidu uhličitého CO2. Ošetrenie je spojené s procedúrou kryštalickej mikrodermabrázie a zapracovaním kyseliny hyaluronovej laserom.

 

Jedinečné moderné ošetrenie Coolifting:

  • vyhladzuje mimické vrásky okolo očí, pier, nazolabiálne vrásky, vrásky hnevu (glabella), vrásky na čele, vrásky na krku, líca
  • prekrvuje pokožku a dodáva jej svieži, viditeľne mladší vzhľad, zlepšuje textúru
  • lifting - napínajú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások
  • intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu
  • regenerácia dermy

 

 

 
 
 

Ako funguje Coolifting:

Revolučný moderný prístroj Coolifting prostredníctvom špeciálne vyvinutej medicínskej pištole vysiela bunkám a tkanivám pokožky silný tok oxidu uhličitého CO2 pri súčasne veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku a zároveň mimoriadne účinnú koncentrovanú kyselinu hyalurónovú, ktorá odstraňuje mimické vrásky a ďalšie nerovnosti spojené so starnutím. Prostredníctvom Collifting pištole kombinácia podtlaku a chladu penetruje epidermis, uvoľňuje kyselinu hyaluronovú a CO2, aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.

 

Ošetrenie je veľmi efektívne a rýchle, procedúra je bezbolestná. Po ošetrení nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť a zákrok neprináša žiaden diskomfort a obmedzenia.

Cena ošetrenia tváre je 70 eur a spočíva= odstránenie odumretých buniek, zjemnenie vrások kryštalickou dermabráziou, vpravovanie KH prístrojom Cool Lifting a zapracovanie KH laserom. Dĺžka ošetrenia min. 60 minút.

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

NAPÍŠTE NÁM

Objednajte sa na akciové ošetrenie, napíšte nám svoje otázky kliknutím sem.

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.