VŠETKO, ČO VAŠA TVÁR POTREBUJE!

MAJA | 27.03.2015

Dobrý den,

štúdio LUMI navštevujem už niekoľko rokov, keďže som bola s okamžitými výsledkami od začiatku veľmi spokojná. Na mikrodermabráziu a celú procedúru s tým spojenú nedám dopustiť, keďže mi pani Ludka pomocou nej dopomohla k vyliečeniu akné, myómov, vyhladila a zjednotila mi pleť. Takiež jazvičky po akné z mladosti sú čoraz jemnejšie. Na začiatku som absolvovala mikrodermabráziu intenzívne, takže pleť je preliečená a nepotrebuje už dokonca ani žiadne krycie prípravky a celú procedúru nemusím absolvovať už tak často. Mám po 30-ke a vyskúšala som aj kolagén na viečka, omladzujúci laser, kyselinu hyalurónovú na redukciu vrások a vypnutie pleti. Efekt bol viditeľný ihneď po ošetrení, vrelo odporúčam. Veľmi dobrú skúsenosť mám aj s laserom na odstránenie pigmentových škvŕn. Po niekoľkých ošetreniach mi úplne zmizli a ďalšiu sezónu sa objavili iba zľahka na niektorých menších partiách tváre. Štúdio má ľudský a korektný prístup k zákazníkovi, záleží mu na ňom a ceny sú prijateľné. Nemenila by som...

Prajem všetko dobré pri skúšaní všetkých druhov ošetrení a procedúr v Kozmetickom štúdiu LUMI, budete určite spokojní a navyše za výhodnejšie ceny v porovnaní s konkurenciou!

S pozdravom.

Maja

Pridať nový príspevok