Diskusia

Dermalift

Linda Kristeková | 23.06.2013

Dobrý deň,
ja som mala problémy s jazvičkami na tvári po akné, ale už po prvej aplikácii Dermaliftu sa jazvičky zmiernili a výsledok bol vynikajúci. Po pár sedeniach sa jazvičky na tvári vyplnili a teraz mám konečne čistú tvár bez akýchkoľvek nerovností a jamiek. S výsledkom som veľmi spokojná a odporúčam všetkým dievčatám, ktoré majú takéto problémy, aby to vyskúšali. Pani kozmetička je veľmi milá a ochotná a rada vám poradí.
Aj mne veľmi pomohla, za čo jej veľmi pekne ďakujem.

Linda

Dermalift

Elvíra Pavlíková | 11.06.2013

Dobrý deň,
mala som problémy s vráskami nad hornou perou. Viditeľné výsledky boli už po prvom ošetrení. Predtým som podstúpila ošetrenie u známeho lekára za veľa peńazí a nestálo to za nič, čo sa týka penazí a prevedenej práce oproti tomuto salonu. Dobré výsledky za slušné peniaze. Odporúčam ženám, ktoré majú problémy s vráskami nad vrcnhou perou
Evíra

Mikrodermabrázia

Adela Štefanovičová | 15.09.2009

Dobrý deň, navštívila som štúdio LUMI pretože som trpela ochorením akné na tvári. Po podstúpení liečby pomocou prístroja na mikrodermabráziu sa moja pleť upokojila a väčšina nepríjemných "pupákov" zmizla po pár návštevách. Odporúčam toto štúdio všetkým, ktorí už nechcú trpieť týmto nepríjemným a nevkusným ochorením.

S pozdravom
vaša spokojná klientka Adela

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok