Diskusia

Liečba akné

Eva Čechová | 10.05.2014

Kozmetické štúdio navštevujem kvoli liečbe akné. Mojim najväčším problémom boli zápaly na tvári a chrbte a tiež jazvičky a nerovný tón pleti. Hneď po prvom ošetrení som mala jemnejšiu pleť, začali miznúť zápaly a skutočne stačili len dve ošetrenia na ich vyliečenie. Jazvičky sa mikrodermabráziou krásne oplošťujú, flaky na tvári po akné mi zmiznu do pár dní po ošetrení. Výsledky sú naozaj viditeľné, som spokojná. Odporúčam každému, koho trápi akné, pretože problém, s ktorým človek bojuje celé roky sa dá v tomto štúdiu vyriešiť za pár týždňov pravidelnými ošetreniami. Naozaj sa do toho oplatí investovať. A v salóne si aj dobre oddýchnem, prístup ku klientom je tu na jednotku :)
Eva

Dermalift

Rác | 28.12.2013

Dobrý deň . Po akné som mal problémy s jazvami na tvári ale už po 3 ošetrení bolo vidieť že sú už skoro preč a preto odporúčam aj druhým , netreba sa báť a s výsledkom bude určite každý veľmi spokojný .

Dermalift

Linda Kristeková | 23.06.2013

Dobrý deň,
ja som mala problémy s jazvičkami na tvári po akné, ale už po prvej aplikácii Dermaliftu sa jazvičky zmiernili a výsledok bol vynikajúci. Po pár sedeniach sa jazvičky na tvári vyplnili a teraz mám konečne čistú tvár bez akýchkoľvek nerovností a jamiek. S výsledkom som veľmi spokojná a odporúčam všetkým dievčatám, ktoré majú takéto problémy, aby to vyskúšali. Pani kozmetička je veľmi milá a ochotná a rada vám poradí.
Aj mne veľmi pomohla, za čo jej veľmi pekne ďakujem.

Linda

Dermalift

Elvíra Pavlíková | 11.06.2013

Dobrý deň,
mala som problémy s vráskami nad hornou perou. Viditeľné výsledky boli už po prvom ošetrení. Predtým som podstúpila ošetrenie u známeho lekára za veľa peńazí a nestálo to za nič, čo sa týka penazí a prevedenej práce oproti tomuto salonu. Dobré výsledky za slušné peniaze. Odporúčam ženám, ktoré majú problémy s vráskami nad vrcnhou perou
Evíra

Mikrodermabrázia

Adela Štefanovičová | 15.09.2009

Dobrý deň, navštívila som štúdio LUMI pretože som trpela ochorením akné na tvári. Po podstúpení liečby pomocou prístroja na mikrodermabráziu sa moja pleť upokojila a väčšina nepríjemných "pupákov" zmizla po pár návštevách. Odporúčam toto štúdio všetkým, ktorí už nechcú trpieť týmto nepríjemným a nevkusným ochorením.

S pozdravom
vaša spokojná klientka Adela

<< 1 | 2

Pridať nový príspevok