HIFU je ultrazvukový fokusovaný prístroj pre lifting a omladenie bez skalpela. Prináša hĺbkové omladenie a zdvihnutie kontúr tváre, vyhladenie vrások, podbradku, krku a dekoltu bez modrín.

Hifu Ultherapia dosahuje viditeľné výsledky:

  • vypnutie a zdvihnutie ochabnutej pleti - omladenie, rozjasnenie a vzpruženie unavenej a zostarnutej tváre
  • veľmi dobré výsledky pri odstraňovaní a zjemňovaní vrások - vrásky očného okolia ("unavených očí") - stračie nôžky, spánkovej oblasti, nazolabiálne vrásky, vrásky smiechu, vrásky okolo pier a iné mimické vrásky
  • vynikajúca metóda pre omladenie a vypnutie ochabnutého podbradku, odstránenie dvojitej brady, spevnenie krku a dekoltu
  • efektívna neinvazívna procedúra - lifting bez skalpela a modrín
  • ultrazvuk pôsobí v hlbšej časti kožného tkaniva - SMAS, omladzuje prirodzene bez nutnosti chirurgického zákroku

3D HIFU využíva efekt tzv. fokusovaného ultrazvuku inovovaným spôsobom prostredníctvom vylepšenej prístrojovej hlavice. Tým rýchlejšie a efektívnejšie vypína vrásky a vyhladzuje a spevňuje kožu na tvári, krku a dekolte.

3D Hifu certifikovaná technológia pracuje novým spôsobom. Inovovaná bola hlavica prístroja. Nový 3D prístroj pracuje rýchlejšie a efektívnejšie než pôvodné Hifu, pretože fokusovaný ultrazvuk pri ošetrení vysiela z hlavice impulzy v 11 líniach namiesto pôvodnej 1 línie. Tým sa zvyšuje dávka fokusovaného ultrazvuku do konkrétnej oblasti kože a oveľa výraznejšie sa naštartuje tvorba kolagénu.

Fokusovaný ultrazvuk známy ako Hifu vysiela presne lokalizované (fokusované) impulzy ultrazvuku do 3 rôznych hĺbok kože – 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm, až nad oblasť SMAS (superficial muscular aponeurotic system), čo je oblasť nad svalovým systémom, ktorú chirurgovia spevňujú počas klasického invazívneho faceliftingu. V tejto hĺbke nepracujú ostatné prístrojové metódy – IPL, laser, rádiofrekvencia či plazmalifting, preto je Ultherapia jedinečnou prístrojovou metódou na celkové omladenie a vypnutie pleti.

Tieto cielené vlny v mieste smerovania impulzu zohrievajú tkanivo na teplotu 65 až 70 stupňov Celzia počas niekoľkých sekúnd, čo vyvolá vzpruženie konkrétnych tkanív v mieste impulzu a masívnu stimuláciu kolagénu a proteínov, bez zásahu okolitých tkanív. Novovytvorený kolagén má veľký účinok na pokožku, ktorá sa spevňuje, napína a rozjasňuje, čím sa strácajú vrásky a výzor zostarnutej a ochabnutej tváre. Využíva samoregeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje elasticitu pokožky a tkaniva.

 

Porovnanie prieniku do hĺbky kože prístrojov
 
IPL        laser      rádiofrekvencia    HIFU

 

Hifu Ultherapy vypína, spevňuje a omladzuje ochabnutú a ovisnutú pleť, redukuje vrásky, dvojitú bradu, spevňuje kožu krku a dekoltu. Jeho veľkou výhodou je tvorba kolagénu dlhodobo po zákroku, čo zabezpečuje práve fokusovaný, presne mierený, ultrazvuk. Ochabnutá koža sa teda vypína a vrásky sa vyhladzujú už po prvom ošetrení. Regenerácia ovisnutej pleti následne prebieha postupne, po 3 mesiacoch a dlhšie po zákroku. Počas tohto obdobia nastáva novorvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia.

Ošetrenie HIFU je takmer bezbolestné. Pre komfort a pohodlie sa pred zákrokom aplikuje krém s analgetickým účinkom. Po ošetrení môže pretrvávať niekoľko hodín začervenanie vyvolané aplikáciou ultrazvukových cielených impulzov, ktoré však v priebehu niekoľkých hodín od ošetrenia mizne. Môže sa pociťovať tiež zvýšená citlivosť pokožky.

Ošetrenie Hifu Ultherapiou je vynikajúcou prevenciou starnutia. Efekt ošetrenia Hifu – Ultherapiou po prvom ošetrení je individuálny v závislosti od každodennej starostlivosti jednotlivého zákazníka o pleť. Ak je starostlivosť o pokožku zhoršená zanedbaním, životosprávou, fajčením, alkoholom a inými neduhmi v stravovaní, chronickými ochoreniami, celkovým zdravotným stavom, ak má zákazník prehĺbené vrásky, ryhy, zostarnutú a viditeľne ochabnutú pleť a dlhodobo zanedbanú starostlivosť o pleť, je vhodné ošetrenie Hifu zopakovať po časovom odstupe. Taktiež  sa odporúča zopakovať  ošetrenie, ak je pleť uvoľnená.  Výsledok opakovaného ošetrenia je rovnako individuálny. Zákazník je o výsledkoch prvého ošetrenia informovaný v našom štúdiu pred prvotným ošetrením a zároveň je táto informácia dostupná na internetových stránkach nášho štúdia.

 

Cenník 3D Hifu – Ultherapia lifting

čelo

30 min

150 eur

spodné viečka

30 min

150 eur

vrchné viečka

30 min

150 eur

Líca vrchné a spodné

60 min

300 eur

Nazolabiálne vrásky a vrchná pera

45 min

250 eur

Líca a nazolabiálne vrásky

60 min

300 eur

krk

60 min

300 eur

podbradok

30 min

150 eur

Podbradok a sánka

45 min

250 eur

Krk a podbradok

90 min

350 eur

dekolt

60 min

300 eur

Celá tvár

120 min

800 eur

Akciová cena – 50 % zľava – celá tvár

Cena anestetika                                          10 eur

120 min

400 eur

 

Napíšte nám

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.