HIFU je ultrazvukový fokusovaný prístroj pre lifting a omladenie bez skalpela. Prináša hĺbkové omladenie a zdvihnutie kontúr tváre, vyhladenie vrások, podbradku, krku a dekoltu bez modrín.

Hifu Ultherapia dosahuje viditeľné výsledky:

  • vypnutie a zdvihnutie ochabnutej pleti - omladenie, rozjasnenie a vzpruženie unavenej a zostarnutej tváre
  • veľmi dobré výsledky pri odstraňovaní a zjemňovaní vrások - vrásky očného okolia ("unavených očí") - stračie nôžky, spánkovej oblasti, nazolabiálne vrásky, vrásky smiechu, vrásky okolo pier a iné mimické vrásky
  • vynikajúca metóda pre omladenie a vypnutie ochabnutého podbradku, odstránenie dvojitej brady, spevnenie krku a dekoltu
  • efektívna neinvazívna procedúra - lifting bez skalpela a modrín
  • ultrazvuk pôsobí v hlbšej časti kožného tkaniva - SMAS, omladzuje prirodzene bez nutnosti chirurgického zákroku

3D HIFU využíva efekt tzv. fokusovaného ultrazvuku inovovaným spôsobom prostredníctvom vylepšenej prístrojovej hlavice. Tým rýchlejšie a efektívnejšie vypína vrásky a vyhladzuje a spevňuje kožu na tvári, krku a dekolte.

3D Hifu certifikovaná technológia pracuje novým spôsobom. Inovovaná bola hlavica prístroja. Nový 3D prístroj pracuje rýchlejšie a efektívnejšie než pôvodné Hifu, pretože fokusovaný ultrazvuk pri ošetrení vysiela z hlavice impulzy v 11 líniach namiesto pôvodnej 1 línie. Tým sa zvyšuje dávka fokusovaného ultrazvuku do konkrétnej oblasti kože a oveľa výraznejšie sa naštartuje tvorba kolagénu.

Fokusovaný ultrazvuk známy ako Hifu vysiela presne lokalizované (fokusované) impulzy ultrazvuku do 3 rôznych hĺbok kože – 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm, až nad oblasť SMAS (superficial muscular aponeurotic system), čo je oblasť nad svalovým systémom, ktorú chirurgovia spevňujú počas klasického invazívneho faceliftingu. V tejto hĺbke nepracujú ostatné prístrojové metódy – IPL, laser, rádiofrekvencia či plazmalifting, preto je Ultherapia jedinečnou prístrojovou metódou na celkové omladenie a vypnutie pleti.

Tieto cielené vlny v mieste smerovania impulzu zohrievajú tkanivo na teplotu 65 až 70 stupňov Celzia počas niekoľkých sekúnd, čo vyvolá vzpruženie konkrétnych tkanív v mieste impulzu a masívnu stimuláciu kolagénu a proteínov, bez zásahu okolitých tkanív. Novovytvorený kolagén má veľký účinok na pokožku, ktorá sa spevňuje, napína a rozjasňuje, čím sa strácajú vrásky a výzor zostarnutej a ochabnutej tváre. Využíva samoregeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje elasticitu pokožky a tkaniva.

 

Porovnanie prieniku do hĺbky kože prístrojov
 
IPL        laser      rádiofrekvencia    HIFU

 

3D Hifu Ultherapy vypína, spevňuje a omladzuje ochabnutú a ovisnutú pleť, redukuje vrásky, dvojitú bradu, spevňuje kožu krku a dekoltu. Jeho veľkou výhodou je tvorba kolagénu dlhodobo po zákroku, čo zabezpečuje práve fokusovaný, presne mierený, ultrazvuk. Ochabnutá koža sa teda vypína a vrásky sa vyhladzujú už po prvom ošetrení. Regenerácia ovisnutej pleti následne prebieha postupne, po 3 mesiacoch a dlhšie po zákroku. Počas tohto obdobia nastáva novorvorba kolagénu a spomaľuje sa proces starnutia.

Ošetrenie 3D HIFU je takmer bezbolestné. Pre komfort a pohodlie sa pred zákrokom aplikuje krém s analgetickým účinkom. Po ošetrení môže pretrvávať niekoľko hodín začervenanie vyvolané aplikáciou ultrazvukových cielených impulzov, ktoré však v priebehu niekoľkých hodín od ošetrenia mizne. Môže sa pociťovať tiež zvýšená citlivosť pokožky.

Ošetrenie3D  Hifu Ultherapiou je vynikajúcou prevenciou starnutia. Efekt ošetrenia Hifu – Ultherapiou po prvom ošetrení je individuálny v závislosti od každodennej starostlivosti jednotlivého zákazníka o pleť. Ak je starostlivosť o pokožku zhoršená zanedbaním, životosprávou, fajčením, alkoholom a inými neduhmi v stravovaní, chronickými ochoreniami, celkovým zdravotným stavom, ak má zákazník prehĺbené vrásky, ryhy, zostarnutú a viditeľne ochabnutú pleť a dlhodobo zanedbanú starostlivosť o pleť, je vhodné ošetrenie Hifu zopakovať po časovom odstupe. Taktiež  sa odporúča zopakovať  ošetrenie, ak je pleť uvoľnená.  Výsledok opakovaného ošetrenia je rovnako individuálny. Zákazník je o výsledkoch prvého ošetrenia informovaný v našom štúdiu pred prvotným ošetrením a zároveň je táto informácia dostupná na internetových stránkach nášho štúdia.

 

Cenník 3D Hifu – Ultherapia lifting

akciová cena celá tvár

čelo

120 min

30 min

450 eur

150 eur

spodné viečka

30 min

150 eur

vrchné viečka

30 min

150 eur

Líca vrchné a spodné

60 min

300 eur

Nazolabiálne vrásky a vrchná pera

45 min

250 eur

Líca a nazolabiálne vrásky

60 min

300 eur

krk

60 min

300 eur

podbradok

30 min

150 eur

Podbradok a sánka

45 min

250 eur

Krk a podbradok

90 min

350 eur

dekolt

60 min

300 eur

Celá tvár

120 min

900eur

Akciová cena celá tvár                                                Cena anestetika    15 eur

120 min

450 eur

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

Napíšte nám

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.