Pigmentové škvrny, fľaky - Nitra

OXYGENEO

INTENZÍVNE PULZNÉ SVETLO (IPL)

MIKRODERMABRÁZIA

RÁDIOFREKVENCIA

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

 

Tmavé fľaky - pigmenotové škvrny sa objavujú na koži pri zvýšenej produkcii, nahromadení melanínu. Melanín je tmavý ochranný pigment, ktorý produkuje koža. Jeho úlohou je chrániť pokožku red UV žiarením, nežiadúcimi plynmi, dymom, znečisteným ovzduším, aleergickou reakciou, atď.

Nadmerné množstvo melanínu sa produkuje najmä nadmerným slnečným žiarením. Ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú vznik pigmentových fľakov sú parfumovaný krém, hormonálna antikoncepcia, parfum s nevhodným obsahom éterických olejov, zmeny v tehotenstve či v prechode.

Kožné bunky melanocyty na tieto negatívne faktory reagujú zvýšenou produkciou melanínu a dochádza k narušeniu procesu pigmentácie a vzniku pigmenotvých fľakov.

Pigmentové škvrny sú výrazné, nevzhľadné a nepríjemné fľaky na povrchu pokožky. Najčastejšie sa vyskytujú na tvári v okolí nosa, brady, na ramenách, rukách, dekolte či chrbte.

Veľmi efektívne, moderné medicínske ošetrenie fotorejuvenizácia (fotoomladenie) využíva intenzívne pulzné svetlo (IPL). To vďaka špecifickej vlnovej dĺžke vysiela do kože impulzy, ktoré ničia pigmentové bunky. Derma sa prehrieva a podporuje sa samoliečenie a obnova prirodzených pigmentových buniek. Zákrok je rýchly a bezpečný, pociťuje sa len jemné pichnutie alebo tlak pri zasvietení svetla.

Ďalšie účinné, rýchle a bezbolestné ošetrenie fľakov je kryštálová mikrodermabrázia - intenzívne zbrusovanie odumretých buniek pokožky kryštálmi oxidu hlinitého. 

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

NAPÍŠTE NÁM

Objednajte sa na akciové ošetrenie, napíšte nám svoje otázky kliknutím sem.

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.