Ochabnutá pleť - lifting tváre

Problém ochabnutej a zostarnutej pleti trápi väčšinu ľudí s pribúdajúcim vekom. Vplyvy vonkajšieho aj vnútorného prostredia sú neúprosné a viditeľné. Vďaka moderným medicínskym a kozmetickým prístrojom však dokážeme zvrátiť neúprosnosť času a dodať kontúram tváre stratené sebavedomie a krásu. V našom štúdiu Vám ponúkame 2 efektívne procedúry:

HIFU Ultherapia - lifting ultrazvukom

Profesionálna a vysokoúčinná metóda omladenia ultrazvukom. Impulzy fokusovaného ultrazvuku zasahujú vďaka špeciálne vyvinutým hlaviciam nielen povrchové ale aj hlbokú vrstvu pokožky blízko mimického svalstva, tzv. SMAS vrstvu. Ultrazvuk aktivuje tvorbu kolagénu a spevňuje ochabnuté kontúry tváre, čím dodáva pokožke mladistvý a svieži vzhľad.

Procedúra je účinná na spevnenie líc, vrások okolo očí, nosovoústnych vrások, odstránenie dvojitej brady či omladenie krku.

Výhodou je neinvazívnosť, dlhodobosť zákroku a rýchlo viditeľné výsledky procedúry. Zákrok môže mierne bolieť, ale neobmedzuje klienta v práci či doma, nie je nutné sa vyhýbať všedným činnostiam či slnku.

Viac info o HIFU Ultherapii nájdete kliknutím sem.

Rádiofrekvencia

Multipolárny rádiofrekvenčný prístroj efektívne vypína ochabnuté časti tváre tepelnou interakciou. Stimuluje sa tvorba kolagénu, navracia sa pružnosť a prirodzená elasticita pokožky. Vďaka zvýšenej teplote sa stimuluje aktivita fibroblastov a zvyšuje sa produkcia kolagénu a elastínu. Celkovo výrazne omladzuje a rozjasňuje tvár.

Procedúru možno absolvovať počas celého roka a pre klienta je to príjemné a relaxačné ošetrenie.

Viac info o rádiofrekvencii nájdete kliknutím sem.

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

NAPÍŠTE NÁM

Objednajte sa na akciové ošetrenie, napíšte nám svoje otázky kliknutím sem.

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.