Rádiofrekvencia je prirodzený a neinvazívny lifting kontúr tváre, vracia pružnosť a obnovuje elasticitu pokožky. Prístrojovým ošetrením sa zvyšuje množstvo kolagénu a elastínu v koži.

Princípom rádiofrekvencie je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu. Jedná sa o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu.

Výsledky ošetrenia

 • vypína ochabnuté časti tváre (lifting)
 • zdvihnutie viečok bez chirurgického zákroku - neinvazívne
 • odstraňuje váčky a kruhy pod očami
 • tvaruje kontúry tváre -  nazolabiálne vrásky okolo úst
 • redukcia dvojitej brady
 • vyhladzuje vrásky
 • zlepšenie elasticity a prekrvenia pokožky
 • celkové omladenie pleti
 • podpora bunkového metabolizmu
 • ošetruje celulitídu, jazvy po akné
 • telové ošetrenie - spevňuje a vypína pokožku na celom tele
 • účinky proti prejavom starnutia pokožky na celom tele
 • odstránenie zrastov a jaziev na koži po tehotenstve a obezite

 

Rádiofrekvenčný (RF) prístroj predstavuje novú generáciu rádiofrekvenčného systému pre odstránenie tukových vrstiev, redukciu celulitídy a spevnenie Vašej pokožky tela a tváre.  Pomáha zmierňovať váčky a kruhy pod očami, vypína ochabnuté časti tváre, pomáha  pri tvarovaní problematických partií - vrásky okolo očí, úst, dvojitá brada.  RF prístroj využíva efektívnejší tripolárny alebo šesťpolárny systém pre neinvazívne a bezbolestné ošetrenie pleti aj celého tela s výsledkami viditeľnými už po treťom ošetrení (značne indivudálne u každého zákazníka).

 

Výborné výsledky sú dosahované tiež pri vyhladení nerovností a vypnutí uvoľnenej kože vzniknutej po chirurgických zásahoch (postliposukčných nerovnostiach), po pôrode alebo po rýchlom úbytku hmotnosti.

 

Pre zákazníkov je prínosom bezbolestnosť, neinvazívnosť, šetrnosť a viditeľná efektivita ošetrenia. Zákroky vyžadujú opakované sedenia na dosiahnutie požadovaného efektu. Trvalý efekt je u každého zákazníka individuálny. Trvalý efekt závisí od štruktúry tkanív, ošetrovanej oblasti, veku klienta, jeho metabolizmu a životného štýlu. Odporúča sa predovšetkým dodržiavať zvýšený pitný režim.

 

Hlavné oblasti použitia RF prístroja:

 • spevnenie pokožky (lifting)
 • omladenie pleti
 • vyhladenie vrások
 • odstránenie dvojitej brady
 • ošetrenie jaziev po akné
 • tvarovanie postavy
 • redukcia celulitídy
 • odstránenie zrastov a jaziev na koži po tehotenstve alebo chirurgických zásahoch

Biologické účinky:

 • zvýšenie krvnej mikrocirkulácie, vazodilitácia - rozšírenie ciev, čo vedie k zvýšenému prekrveniu a zásobovaniu tkanív kyslíkom a živinami
 • stimulácia imunitného systému a zníženie voľných radikálov v organizme
 • zvýšenie priepustnosti bunkových membrán, čo umožňuje lepší prenos produktov látkovej premeny (metabolitov) a výživových látok
 • zníženie bezbolestných opuchlín (edémov) v oblastiach so zápalovými procesmi

3 hlavice na ošetrenie jednotlivých partií tela:

Rádiofrekvenčný prístroj RFJETT2

Tripolárna hlavica – na ošetrenie tváre a krku
Šesťpolárna hlavica – na ošetrenie väčších plôch (stehná, sedacie svaly končatiny atď.)
Tripolárna hlavica – na ošetrenie väčších i menších plôch, na spevnenie pokožky

 

Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre osoby s ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu.

RF prístroj využíva jedinečnú technológiu k riadenému zahrievaniu pokožky. Využíva rádiofrekvenčný systém s tripolárnou a šesťpolárnou hlavicou pre hĺbkovú rádiofrekvenciu. RF vlna vstupuje cez povrch pokožky do podkožia (preniká 15 - 20 mm do tkaniva), kde intenzívne zahrieva tukové bunky (na 48°C, v oblasti krku a tváre od 39 - 44 °C), redukuje celulitídu, vyhladzuje pokožku. Dochádza ku stiahnutiu a vypnutiu pôvodne uvoľnenej a povädnutej kože na celom tele vrátane tvárových partií a oblasti okolo očí, pričom dochádza k odstráneniu vrások. V tkanive, vplyvom pôsobenia energie – zahriatia, dochádza k rozrušeniu tukových buniek a ich redistribúcii, ku kontrakcii a multiplikácii kolagénových vláken (nový kolagén zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnejšia, žiarivejšia a mladistvejšia), zvýšeniu krvnej mikrocirkulácie, zlepšeniu zásobovania tkanív kyslíkom a k podpore prirodzených regeneračných metabolických procesov (podporuje sa tvorba elastínu). Lymfatický systém odstraňuje odpadové látky uložené v podkoží vrátane rozrušených tukových buniek a v konečnom dôsledku vďaka týmto procesom dochádza ku liečbe celulitídy.

 

Pre dlhotrvajúci efekt je potrebné podstúpiť niekoľko sedení, v závislosti na ošetrovanej partii. Pre oblasť krku a tváre sa odporúča 8 – 10 sedení každých 5 – 7 dní po dobu 40 - 60 minút. Potom môže klient dochádzať na pravidelné udržiavacie zákroky, frekvencia zákrokov je individuálna, 1 sedenie sa odporúča každých 30 dní. Na ostatné partie tela je odporúčaných väčšinou 6 – 8 sedení po dobu 30 – 60 minút, v závislosti na ošetrovanej partii. Klient sa ihneď po zákroku vracia k bežnému dennému režimu, môže chodiť do práce i športovať. Zákrok sa podľa potrieb opakuje za 14 dní až tri týždne. Medzi jednotlivými ošetreniami je potrebné dodržiavať zvýšený pitný režim, ktorý uľahčuje odbúranie a vyplavenie deštruovaného tkaniva. K úbytku totiž nedochádza ihneď, ale ešte niekoľko týždňov po aplikácii sa telo naďalej tukového tkaniva zbavuje. Metódu je možné vykonávať počas celého roku.

Cenník

Ošetrenie celej tváre RF - čistý čas 60  min. = 85 eur

Ošetrenie  celulitidy ruky, nohy RF - čistý čas 60 min. = 75 eur

Ruky 50 min 70 eur

Stehná 60 min 75 eur

Brucho 60 min 75 eur

Tvár 60 min 85 eur

Horné viečka 20 min 40 eur

Tvár + horné viečka 80 min 115 eur

Krk 20 min 40 eur

Chrbty rúk 20 min 40 eur

Tvár + krk 80 min 110 eur

Dekolt 20 min 45 eur

Tvár, krk a dekolt 120 min 145 eur

Rádiofrekvenčný prístroj – multipolárna hlavica

ruky

50 min

70 eur

stehná

60 min

75 eur

 

Rádiofrekvenčný prístroj – tripolárna hlavica

tvár

60 min čistý čas

85 eur

Horné viečka

20 min

40 eur

Tvár + horné viečka

80 min

115 eur

krk

20 min

40 eur

Chrbty rúk

20 min

40 eur

Tvár + krk

80 min

110 eur

dekolt

20 min

45 eur

Tvár, krk a dekolt

120 min

145 eur

Kontaktujte nás na 0905 266 411

alebo kozmetikanitra@gmail.com

Napíšte nám

Pri prvej návšteve bezplatná konzultácia a poradenstvo.